Zespół AVENHANSEN® - Pozostajemy do Państwa dyspozycji dbając cały czas o Państwa SUKCES


Robimy wszystko, aby nasza obsługa oraz nasze szkolenia, konferencje i doradztwo biznesowe spełniły Państwa wszelkie oczekiwania.
Nasz cel to  PAŃSTWA ZADOWOLENIE.

Organizacja i zarządzanie szkoleniami

Szkolenia zamknięte i projekty szkoleniowe

Anna Korchowiec

Anna Korchowiec

Manager ds. Sprzedaży Szkoleń
533 305 541 12 399 41 90 akorchowiec@avenhansen.pl
Beata Dyjak

Beata Dyjak

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Zamkniętych
515 212 449 12 399 41 91 bdyjak@avenhansen.pl
Anita Klepek

Anita Klepek

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Zamkniętych
515 212 452 12 399 41 92 aklepek@avenhansen.pl
Katarzyna Zdun

Katarzyna Zdun

Asystent Działu Szkoleń Otwartych
12 399 41 69 kzdun@avenhansen.pl

Szkolenia otwarte

Justyna Kudelska

Justyna Kudelska

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych
533 305 542 12 399 41 69 jkudelska@avenhansen.pl
Klaudia Adamus

Klaudia Adamus

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych
515 212 450 12 399 41 69 kadamus@avenhansen.pl
Nigar Adigozalova

Nigar Adigozalova

Asystent Działu Szkoleń Zamkniętych
n.adigozalova@avenhansen.pl

Katarzyna Szypowska

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych
12 399 43 23 kszypowska@avenhansen.pl
Aleksandra Bilińska

Aleksandra Bilińska

Manager ds. Organizacji Szkoleń
12 399 41 92 abilinska@avenhansen.pl

Konferencje

Elżbieta Gotfryd

Elżbieta Gotfryd

Doradca ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji
egotfryd@avenhansen.pl
Damian Kasyan

Damian Kasyan

Doradca ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji
515 212 451 dkasyan@avenhansen.pl
Bartosz Turski

Bartosz Turski

Asystent Działu Konferencji
bturski@avenhansen.pl

Doradztwo

Anna Korchowiec

Anna Korchowiec

Manager ds. Sprzedaży Szkoleń
533 305 541 12 399 41 90 akorchowiec@avenhansen.pl

Doradcy merytoryczni / Eksperci

trener Aleksandra Chrapko

Aleksandra Chrapko

Doradca Merytoryczny ds. Personalnych i Zatrudnienia
achrapko@avenhansen.pl
trener Agnieszka Olejnik

Agnieszka Olejnik

Trener, Doradca Merytoryczny ds. Komunikacji i Wystąpień Publicznych
aolejnik@avenhansen.pl
Włodzimierz Gawroński Trener AVENHANSEN

Włodzimierz Gawroński

Trener
wgawronski@avenhansen.pl

Wsparcie organizacyjno-logistyczne

Grażyna Szarugiewicz

Przewodnik wycieczek po Krakowie
mszarugiewicz@avenhansen.pl
Anna Warzecha

Anna Warzecha

Przewodnik wycieczek po Krakowie
awarzecha@avenhansen.pl

Wsparcie merytoryczne i informatyczne

Michał Pukło

Michał Pukło

Specjalista ds. Marketingu
mpuklo@avenhansen.pl

Tomasz Morawski

Specjalista ds. Informatycznych
tmorawski@avenhansen.pl

Małgorzata Czech

Doradca Merytoryczny
mczech@avenhansen.pl

Marketing i Zarządzanie

Maciej Firlit

Maciej Firlit

Prezes Zarządu
mfirlit@avenhansen.pl

Maja Dąbrowska

Specjalista ds. Komunikacji Internetowej
mdabrowska@avenhansen.pl