Szkolenia administracji | Szkolenia prawo | Szkolenia marketing | Szkolenia Kraków | Szkolenia Warszawa | Szkolenia Poznań | Szkolenia Wrocław | Szkolenia Zakopane






Marcin Rzucidło

Marcin Rzucidło znowu szkoli dla AVENHANSEN® Sp. z o.o.

Wyjątkowy Trener, wyjątkowa osobowość.

Szkolenia z Marcinem Rzucidło to niesamowita przygoda.

Tu organizujemy szkolenia otwarte:

 

Szkolenia otwarte w Krakowie

 

Szkolenia otwarte w Warszawie

 

Szkolenia otwarte we Wrocławiu

 

Szkolenia otwarte w Poznaniu

 

Szkolenia otwarte w Zakopanem

Co oferujemy:

  • Oferujemy świetnych, doświadczonych trenerów, prowadzący zajęcia w pasjonujący i przystępny sposób
  • Oferujemy pomoc przy wyborze szkoleń. Doradzamy najlepsze rozwiązania.
  • Oferujemy programy szkoleń modyfikowane pod kątem potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów
  • Oferujemy możliwość wyboru daty realizacji szkoleń otwartych
  • Oferujemy materiały szkoleniowe napisane tak, aby były pomocne po szkoleniu
  • Oferujemy bardzo dobrą lokalizację szkoleń, co sprzyja atmosferze podczas i po szkoleniu oraz integracji
  • Oferujemy rzetelnych i otwartych na sugestie oraz gotowych do wszelkiej pomocy pracowników
  • Oferujemy bardzo korzystne ceny (a od nich jeszcze możliwe rabaty)

Jeżeli masz pytania -

zadzwoń do nas koniecznie 12 399 41 90

lub napisz: szkolenia@avenhansen.pl

Szkolenia pół-otwarte

Korzyści szkolenia otwartego i szkolenia zamkniętego.

Aby przeczytać więcej kliknij »

Biuletyn informacyjny:

Jeżeli zainteresowało Cię jakieś szkolenie i chciałbyś otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach tego lub podobnych, lub po prostu chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do naszego biuletynu a raz na dwa tygodnie otrzymasz od nas szczegółowe informacje o zbliżających się terminach.

Możesz też zapisać się do biuletynu na otrzymywanie ciekawych artykułów.

Zapisz się do biuletynu

Zapytaj o szkolenia:

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Wyślij zapytanie

Forum szkoleniowe:

Zapraszamy na forum szkoleniowe, gdzie znajdziecie masę ciekawych i przydatnych informacji o szkoleniach, trenerach, imprezach integracyjnych...

Odwiedź forum

Posiadanie pewności, która wynika z posiadania wyszkolonych pracowników z zakresu dział rachunkowości czy posiadania pracowników obeznanych w prawo windykacji daje komfort psychiczny każdemu pracodawcy. Aspekty prawne windykacji wierzytelności w praktyce to tylko jedno z wielu zagadnień prawnych jakie nasi wyspecjalizowani pracownicy powinni znać i w czym powinni biegle się poruszać. Czynniki prawne i wynikające z nich prawne ograniczenia są dla naszej firmy niezwykle istotne – działalność wybiegająca poza aspekty prawne i jej ograniczenia może doprowadzić do zamknięcia przedsiębiorstwa, czego pewnie żaden przedsiębiorca sobie w najbliższej jak i dalszej przyszłości nie życzy. Szkolenia otwarte z finanse organizowane w Kraków to nie tylko szkolenia z windykacja – może się tak zdarzyć, że początkująca firma nie ma wystarczających środków na początku swojej działalności i nie może pozwolić sobie na zatrudnienie profesjonalny finansista. Z pomocą przychodzi wtedy szkolenie otwarte finanse dla niefinasistów. Daje ono możliwość zrozumienia co to jest zmienna wartość pieniądza w czasie, analiza sprawozdań oraz interpretacja wskaźników finansowych, rachunkowość, oraz biegłe używanie swojej wiedzy w praktyce. Oprócz tego, niezwykle ważne jest odpowiednie oceniane jakie będzie ryzyko inwestycyjne. Ryzyko ponosi się za każdym razem, gdy inwestuje się pieniądze w jakiś projekt. Określenie jakie może być ryzyko inwestycyjne to cel jaki stoi przed naszym pracownikiem, a którego zadanie to ocena projektów inwestycyjnych. Takie szkolenie otwarte przygotowuje kandydata do pełnienia takiej funkcji w naszej firmie, aby był w stanie podejmować decyzje inwestycyjne oraz znał metody zarządzania tym co daje kapitał przedsiębiorstwa. Profesjonalne zarządzanie środkami finansowymi w przedsiębiorstwie wpływa na podejmowane decyzje kapitałowe. Często może bowiem pojawić się pytanie – w co należy zainwestować, aby móc operować tak środkami inwestycyjnymi aby przynosiły kolejne metody pozyskiwania dochodów. Pomnażanie i generowanie dochodów to klucz do rozwoju, który bezpośrednio przekłada się na budżet przedsiębiorstwa. Zazębia się to z pozostałymi aspektami prawnymi których poznanie oferują szkolenia otwarte. Minimalizowanie ryzyka w połączeniu z działaniami nakierowanymi na pomnażanie i generowanie dochodów oraz kontrolowanie przebiegu rozwoju projektu daje nam szansę na aktywny rozwój firmy w niewielkim odcinku czasu. Jest to tylko kilka przykładów na to, jak wyspecjalizowana kadra pracownicza wpływa pozytywnie na jakość pracy, szybkość i jakość podejmowanych decyzji oraz rozwój osobisty ludzi. Inwestycja w ludzi zwraca się pod postacią lepszej pracy i celniejszych decyzji w kluczowych momentach istnienia firmy.

Program partnerski

"PP został stworzony by umożliwić Partnerowi polecenia usług (szkoleń biznesowych) potencjalnym Klientom. Zamawiający udostępnia odpowiednie narzędzia monitorujące sprzedaż produktów przez PP oraz naliczające prowizje dla Partnera."

 

Zapraszamy »


Ocena projektów inwestycyjnych

Wrzuć na Facebook

W trakcie szkolenia uczestnik zapozna się z aspektami podejmowania decyzji inwestycyjnych oraz metodami oceny biznesplanów przedsiębiorstwa.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił dokonać oceny przedsięwzięć inwestycyjnych realizowanych w przedsiębiorstwie pod katem ich opłacalności, dokonać obliczeń związanych z określeniem kosztu kapitału finansowania działalności, dokonać wyboru kierunków inwestowania kapitału.



Korzyści dla uczestników

  • Poszerzenie wiedzy z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa
  • Nabycie umiejętności w zakresie podejmowania optymalnych decyzji inwestycyjnych
  • Nabycie umiejętności wyboru i optymalizacji projektów inwestycyjnych
  • Nabycie umiejętności budowania biznesplanów
  • Rozwój umiejętności analitycznych


Szkolenia polecamy dla

  • Kadry zarządzającej przedsiębiorstw
  • Kadry działów finansowych
  • Pracowników działów analiz i inwestycji
  • Pozostałych osób zainteresowanych problematyką finansową przedsiębiorstwa
  • Projekt menedżerów, pracowników odpowiedzialnych za realizację inwestycji


Metody pracy, które zastosujemy podczas szkolenia

  • Mini – prezentacje jako powtórka bazy teoretycznej i wprowadzenie do każdej grupy zagadnień
  • Analizy przypadków wraz z dyskusją – ocena autentycznych danych finansowych polskich przedsiębiorstw z ostatnich lat
  • Warsztaty – wypracowanie najbardziej przydatnych procedur i wskaźników
  • Ćwiczenia grupowe i indywidualne – obliczanie przykładów, analizy cząstkowe, wykorzystanie w praktyce omawianych zagadnień


Program szkolenia

  1. Informacje o przedsiębiorstwie.
    Cele działalności przedsiębiorstwa i ich realizacja w założeniach projektów inwestycyjnych. Źródła danych finansowych, przydatne w analizie projektów.

  2. Przygotowanie danych do projektu inwestycyjnego.
    Historyczne dane finansowe jako ograniczenia realizacji projektu. Prawidłowe szacowanie nakładów, przychodów oraz przepływów z projektów. Aspekty podatkowe w projektach inwestycyjnych. Elementy oceny ryzyka związanego z inwestycją: ocena zagrożeń.

  3. Zmienna wartość pieniądza w czasie.
    Składowe zmiennej wartości pieniądza w czasie. Obliczanie wartości przyszłej i bieżącej. Koszt kapitału własnego, koszt kapitału obcego i dźwignie finansowe.

  4. Wskaźniki w ocenie projektów inwestycyjnych.
    Okres zwrotu i zdyskontowany okres zwrotu. Księgowa stopa zwrotu. Wartość bieżąca netto. Próg rentowności. Wewnętrzna stopa zwrotu. Break Even Point. Prawidłowe stosowanie wskaźników i ich interpretacja.

  5. Analizy płynności w projekcie.
    Break Even Point w koncepcji przepływów. Cash Flow z projektu a wskaźniki płynności, źródła finansowania oraz cykle konwersji gotówki. Wpływ realizacji projektu na elementy sprawozdania finansowego.

  6. Analizy uzupełniające.
    Porównanie projektów inwestycyjnych. Analizy wrażliwości. Analizy ograniczeń. Graficzna prezentacja projektów inwestycyjnych.


Komentarz

 


Podziel się spostrzeżeniami i przemyśleniami na temat opisywanego zagadnienia.

 



Biuletyn

Jeżeli zainteresowało Cię to szkolenie i chciałbyś otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach tego lub podobnych, zapisz się do naszego biuletynu a raz na dwa tygodnie otrzymasz od nas szczegółowe informacje.

 

Możesz też zapisać się do biuletynu na otrzymywanie ciekawych artykułów.

 



W ramach szkolenia zamkniętego możemy zapewnić Państwu:

  • Badanie potrzeb szkoleniowych i dopasowanie programu szkolenia do Państwa indywidualnych potrzeb
  • Raport poszkoleniowy
  • Wybór najlepszego Trenera do realizacji powierzonego zadania
  • Indywidualne dopasowanie terminu i miejsca szkolenia
  • Wyszukanie i rezerwację:
    • hotelu
    • sali szkoleniowej
    • usług kateringowych
    • transportu na miejsce szkolenia i z powrotem
    • dodatkowych atrakcji i zagospodarowanie wolnego czasu
  • Opiekę koordynatora szkolenia
  • Szkolenie otwarte dla 1 osoby gratis
  • Opieka poszkoleniowa Trenera (możliwość korespondencji mailowej)

 

Oferujemy również możliwość wymiany spostrzeżeń i wniosków z innymi uczestnikami szkolenia:

Zobacz forum: www.forum-szkolenia.pl



Integracja

Integracja, imprezy, zabawy ...



Dodaj tą stronę na:



Szkolenie prowadzą:

Anna Witkowska - Dziadosz

Anna Witkowska - Dziadosz

Ekspert z bogatym portfelem doświadczeń z dziedziny finansów i księgowości. Specjalista z zakresu rozliczeń inwestycyjnych.

 


Szkolenie otwarte organizujemy w dniach:

 

 


Szkolenia otwarte: Kontakt z doradcami: Zadzwoń do nas: Znajdź nas na innych stronach: Na skróty (polecamy):
Szkolenia Warszawa
Szkolenia Szczecin
Szkolenia Katowice
Szkolenia Gdańsk
Szkolenia Kraków
Szkolenia Łódź
Szkolenia Wrocław

Aleksandra Pomykaj
apomykaj@avenhansen.pl



Elżbieta Zwolak
ezwolak@avenhansen.pl



Katarzyna Szypowska
kszypowska@avenhansen.pl


Kraków
12 399 41 90
12 399 41 91
12 399 41 92

Warszawa
22 188 13 03

Poznań
61 278 50 61
61 278 50 62

Wrocław
71 70 70 321
71 70 70 322

FaceBook

Golden Line

Linked In

Mini MBA

Szkolenia z zarządzania

Coaching

Audyt

Gra GO FAST

System bezstresowych rat

Napisz do nas






Kanał RSS (bądź na bieżąco):

RSS

Strony partnerskie:
Kręgle Warszawa

Avenhansen