Umieszczone oferty pracy widnieją poniżej.

W przypadku zainteresowania którymkolwiek z nich, prosimy o przeglądnięcie szczegółów oraz wysłanie swojego CV oraz LM na odpowiedni adres email.

Praca dla handlowca / pośrednika

Dla szukających wyzwań, pewnych siebie, chcących pracować dla profesjonalnej firmy, w profesjonalnym Zespole.

Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy pomogą nam w pozyskiwaniu kontaktów z firmami prywatnymi i instytucjami państwowymi.

Chcemy poszerzyć możliwości docierania z naszą ofertą profesjonalnych i bardzo wysoko ocenianych szkoleń biznesowych i dla Administracji Publicznej, dlatego poszukujemy osób, które już posiadają lub są w stanie nawiązać dobre kontakty do firm i instytucji, których pracowników my moglibyśmy szkolić.

Jeżeli w jakikolwiek sposób jesteś w stanie pomóc nam w dotarciu do naszych potencjalnych Klientów, odwdzięczymy się prowizją, szkoleniami, wspaniałą atmosferą, niezastąpionym doświadczeniem, ... Chcesz coś więcej - napisz ;-)

Staż / Praktyka

Szanowni Studenci / Absolwenci!

Zapraszamy na praktyki. Głównie dla studentów lub świeżych absolwentów uczelni.

W niepełnym wymiarze godzin - zazwyczaj po 3-4 godziny dziennie w okresie 1-2 miesięcy. Wszystkie kwestie praktyk ustalane są indywidualnie.
Nasze biuro handlowe w Krakowie - Wola Justowska, ul. Podłącze 31.

Nazwa stanowiska: Asystent ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji

Zakres obowiązków:

  • poznanie zasad pracy we wszystkich działach Firmy - Szkolenia Otwarte, Szkolenia Zamknięte
  • pomoc w tworzeniu i wysyłaniu ofert szkoleniowych
  • telefoniczny kontakt z Klientami / pierwszy kontakt z potencjalnym Klientem / prezentacja oferty szkolenia
  • bieżąca pomoc w pracach biurowych (przygotowywanie materiałów szkoleniowych itp.)

Dokładny czas trwania praktyki oraz harmonogram i zakres wykonywanych prac - do ustalenia indywidualnie.
CV proszę przesyłać na adres praca@avenhansen.pl

W zamian oferujemy możliwość wzięcia udziału w profesjonalnym szkoleniu (dowolne wybrane z naszej oferty) o wartości do 2.000 zł brutto, pomoc w codziennych obowiązkach, miłą atmosferę i sprzyjające warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Po odbyciu stażu istnieje możliwość zatrudnienia na stałe.
Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z naszą stroną internetową.

Zapraszamy również osoby z doświadczeniem w obsłudze klientów. Wtedy praca ma wymiar pełny, gwarantujemy umowę o pracę i dobre wynagrodzenie. Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy.